دانلود بازی شاهزاده Prince of Persia WW با حجم کم

دانلود  بازی شاهزاده Prince of Persia WW با حجم کم

Prince of Persia WW یکی از نسخه های موفق بازی شاهزاده پارسی برای کامپیوتر و کنسول هایی همانند Xbox است که در سال 2004 توسط شرکت Ubisoft منتشر شده است. داستان بازی پس از گذشت هفت سال از ورژن The Sands of Time روایت می شود، زمانی که شاهزاده خودش را در سیاه چال غولی به نام Dahaka می بیند و هیچ راه فراری برای او باقی نگذاشته است.
به شخصیت اصلی در بازی Prince of Persia WW کمک کنید تا شمشیر های خونین خود را به دست آورد و با استفاده از آن، همه دشمنان و افرادی را که از زندانیان بیگناه در سیاه چاله بزرگ محافظت می کنند، نابود کنید و راه جدیدی را برای ماجراجویی در دل دشمن پیدا کنید. به سرزمین بابل برگردید تا اتفاقات رخ داده در هفت سال قبل را به یاد آورید و کسانی را که باعث به وجود آمدن ظلم و ستم در این سرزمین شدند، بیابید.
پس از این که ماموریت های موجود در شهر بابل را پشت سر گذاشتید، با افرادتان به جزیره زمان یا همان Hourglass of Time سفر کنید تا دشمنانی را که به آن جا گریخته اند از بین ببرید. همه افردی که در کشتی به همراه شما به این منطفه در Prince of Persia WW سفر می کنند، بر اثر حادثه ای شبیه طوفان می میرند و باید به تنهایی راه را ادامه دهید. سختی های زیادی در مبارزات منتظرتان هستند که به همراه داستان جالب و کم نظیر، یک تجربه مناسب را برایتان فراهم می سازند. هم چنین معما هایی در ابتدا ایجاد شده اند و به طور کلی ذهن شما را مشغول به خود کرده اند، حل نمایید. سرنخ های کوچک را در کنار هم قرار دهید تا به معمای اصلی برسید و Dahaka را در سرزمین خودش از بین ببرید. غول ها و Boss Fight های زیادی در بازی Prince of Persia WW طراحی شده اند تا هیجان و خشونت را در قالب چند مرحله جذاب تجربه کنید.

فرمت : zip / حجم: 535.44 mb – دانلود بازی شاهزاده Prince of Persia WW با حجم کم
دانلود  بازی شاهزاده Prince of Persia WW با حجم کم

مطالب مرتبط:

ثبت دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *