دختر جوان، طعمه احساس پسر مدیر شرکت

خراسان: روزي که از دانشگاه فارغ التحصيل شدم براي اين که از سرزنش هاي پدرم راحت شوم و سربار کسي نباشم تصميم گرفتم به سر کار بروم.

من از طريق معرفي عمويم در شرکتي استخدام شدم و از کارم راضي بودم اما در کمتر از يک ماه متوجه نگاه زيرچشمي پسر مدير شرکت شدم.پيمان در آن جا کار مي کرد و آن قدر چرب زبان بود که توانست مرا شيفته و دلباخته خودش کند.

دختر جوان افزود: من و پيمان در مدت کوتاهي به هم علاقه مند شديم و قرار ازدواج گذاشتيم. در واقع او با اين ترفند که مي خواهد به خواستگاري ام بيايد سرم کلاه گذاشت و بارها و بارها از من سوء استفاده کرد.

يک سال از ارتباط مخفيانه ما گذشت و نه تنها پسر مورد علاقه ام هيچ اقدامي براي ازدواج انجام نداد بلکه در اين مدت متوجه شدم او با چند دختر ديگر نيز ارتباط پنهاني دارد.با نگراني و دلهره اي که براي آينده داشتم موضوع را به پدر پيمان اطلاع دادم ولي او با عصبانيت و تهمت هاي ناروا مرا از شرکت اخراج کرد و حتي براي پسرش زن گرفت.

حالا من مانده ام با يک دنيا روسياهي و شرمساري و نمي دانم چه طور جلوي خانواده ام سرم را بالا بگيرم. تصميم گرفته بودم خودکشي کنم اما با راهنمايي خاله ام به اين جا آمدم تا با انجام مشاوره راهي براي حل مشکلاتم پيدا کنم.درباره اين ماجرا نظر کارشناس ارشد روان شناسي مرکز مشاوره پليس خراسان رضوي را جويا شديم.

سيد مجيد موسوي راد معتقد است: دختران زيادي ممکن است شرايط مشابه با اين دختر جوان را داشته باشند اما يک سوال مهم در اين جا مطرح است و آن اين که حد و مرز افزايش شناخت دختر و پسر نسبت به يکديگر در آشنايي قبل از ازدواج چقدر است؟

به گفته دختر جوان او دلباخته پيمان شد و خودش را براي اين که همسر مناسبي براي آينده انتخاب کرده زرنگ مي پنداشت ولي چرا کارش به اين جا کشيده شد؟

وي تاکيد کرد: ازدواج در ابتدا منطق و سپس احساس مي طلبد اما بسياري از افراد و به ويژه دختران جوان ابتدا با احساس انتخاب مي کنند و سپس منطق خود را بر مبناي احساس بنا مي کنند. در اين ماجرا همان طور که ديديم دختر جوان معتقد بود چون پيمان را واقعا دوست دارد و قرار است با هم ازدواج کنند پس مي تواند با او آزاد و راحت باشد و …!

در واقع احساس اين دختر منطق او را به دست گرفت و مانع تصميم گيري عقلاني اش شد.متاسفانه دختر جوان تنها با عينک احساس دنيا را ديد و زماني که اين عينک را برداشت واقعيت هايي تلخ برايش نمايان شد.

___________________________________________________________________________________

دختر جوان، طعمه احساس پسر مدیر شرکتدختر جوان، طعمه احساس پسر مدیر شرکتدختر جوان، طعمه احساس پسر مدیر شرکت

عضويت در توپ ترينها به مدت محدود رايگان ميباشد{بخش دانلود و مقالات براي اعضا در دسترس خواهد بود}

دختر جوان، طعمه احساس پسر مدیر شرکت

دختر جوان، طعمه احساس پسر مدیر شرکت

** آي دي ياهو ما را ادد كنيد —> id : tooptarinha

مطالب مرتبط:

12 دیدگاه

 1. ehsan_mafi

  شما اگه دختر خانمي بودي با يك نگاه از حول حليم تو ديگ نمي افتادي برات متاسفم خانم cranky

  پاسخ
 2. pretty boy

  taghsiire on dokhtare ke khodesh 2 dastii khodeshooo bad bakht kard ba dastaye khodesh
  fekre injahasham mikard
  mogheye eshghoo hal
  taghsiire khodeshee
  albate pesare ham taghsiir kare ha vali be nazare man bishtar taghsiire dokhtarast
  no

  پاسخ
 3. مهناز

  به نظر من اين خيلي بده كه براي رسيدن به خواسته اش از راه فريب و نيرنگ وارد شده بهتر بود اون آقا پسر بجاي اينكه پيشنهاد ازدواج ميداد براي رسيدن به خواسته اش واقعيت رو مي گفت كه هدف از اين رابطه چيه اين دور از انسانيته.

  پاسخ
 4. sahar 2555

  بنظرمن باید دختر گرگ باشه تو اینجور مواقع تا کسی ازش سواستفاده نکنه
  کاش دختره میتونست حاله پسره رو بگیره ولی چیزی دزست نمیشه؟؟!!!

  پاسخ
 5. دختر بارون

  اخه یکی نیست به اون دختره بگه مگه مرض داشتی خودتو دستی دستی تقدیم اون پسره ی نکبت کردی؟حالا اینا به کنار.اگه اون پسره واقعا قصد ازدواجی بود باید دختره خودش میفهمید که وقتی قبل ازدواج پسره همچین درخواستی میکنه معلومه میخواد چی از اب دربیاد.من که کلا با رابطه ی قبل از ازدواج مخالفم.حتی تو دوران عقد.چون با چشم خودم بدبختی یکی رو دیدم

  پاسخ

ثبت دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *