دختر جوان، طعمه احساس پسر مدیر شرکت

pars

خراسان: روزی که از دانشگاه فارغ التحصیل شدم برای این که از سرزنش های پدرم راحت شوم و سربار کسی نباشم تصمیم گرفتم به سر کار بروم.

من از طریق معرفی عمویم در شرکتی استخدام شدم و از کارم راضی بودم اما در کمتر از یک ماه متوجه نگاه زیرچشمی پسر مدیر شرکت شدم.پیمان در آن جا کار می کرد و آن قدر چرب زبان بود که توانست مرا شیفته و دلباخته خودش کند.

دختر جوان افزود: من و پیمان در مدت کوتاهی به هم علاقه مند شدیم و قرار ازدواج گذاشتیم. در واقع او با این ترفند که می خواهد به خواستگاری ام بیاید سرم کلاه گذاشت و بارها و بارها از من سوء استفاده کرد.

یک سال از ارتباط مخفیانه ما گذشت و نه تنها پسر مورد علاقه ام هیچ اقدامی برای ازدواج انجام نداد بلکه در این مدت متوجه شدم او با چند دختر دیگر نیز ارتباط پنهانی دارد.با نگرانی و دلهره ای که برای آینده داشتم موضوع را به پدر پیمان اطلاع دادم ولی او با عصبانیت و تهمت های ناروا مرا از شرکت اخراج کرد و حتی برای پسرش زن گرفت.

حالا من مانده ام با یک دنیا روسیاهی و شرمساری و نمی دانم چه طور جلوی خانواده ام سرم را بالا بگیرم. تصمیم گرفته بودم خودکشی کنم اما با راهنمایی خاله ام به این جا آمدم تا با انجام مشاوره راهی برای حل مشکلاتم پیدا کنم.درباره این ماجرا نظر کارشناس ارشد روان شناسی مرکز مشاوره پلیس خراسان رضوی را جویا شدیم.

سید مجید موسوی راد معتقد است: دختران زیادی ممکن است شرایط مشابه با این دختر جوان را داشته باشند اما یک سوال مهم در این جا مطرح است و آن این که حد و مرز افزایش شناخت دختر و پسر نسبت به یکدیگر در آشنایی قبل از ازدواج چقدر است؟

به گفته دختر جوان او دلباخته پیمان شد و خودش را برای این که همسر مناسبی برای آینده انتخاب کرده زرنگ می پنداشت ولی چرا کارش به این جا کشیده شد؟

وی تاکید کرد: ازدواج در ابتدا منطق و سپس احساس می طلبد اما بسیاری از افراد و به ویژه دختران جوان ابتدا با احساس انتخاب می کنند و سپس منطق خود را بر مبنای احساس بنا می کنند. در این ماجرا همان طور که دیدیم دختر جوان معتقد بود چون پیمان را واقعا دوست دارد و قرار است با هم ازدواج کنند پس می تواند با او آزاد و راحت باشد و …!

در واقع احساس این دختر منطق او را به دست گرفت و مانع تصمیم گیری عقلانی اش شد.متاسفانه دختر جوان تنها با عینک احساس دنیا را دید و زمانی که این عینک را برداشت واقعیت هایی تلخ برایش نمایان شد.

___________________________________________________________________________________

دختر جوان، طعمه احساس پسر مدیر شرکتدختر جوان، طعمه احساس پسر مدیر شرکتدختر جوان، طعمه احساس پسر مدیر شرکت

عضویت در توپ ترینها به مدت محدود رایگان میباشد{بخش دانلود و مقالات برای اعضا در دسترس خواهد بود}

دختر جوان، طعمه احساس پسر مدیر شرکت

دختر جوان، طعمه احساس پسر مدیر شرکت

** آی دی یاهو ما را ادد کنید —> id : tooptarinha

مطالب مرتبط:

12 دیدگاه

 1. ehsan_mafi

  شما اگه دختر خانمی بودی با یک نگاه از حول حلیم تو دیگ نمی افتادی برات متاسفم خانم cranky

  پاسخ
 2. pretty boy

  taghsiire on dokhtare ke khodesh 2 dastii khodeshooo bad bakht kard ba dastaye khodesh
  fekre injahasham mikard
  mogheye eshghoo hal
  taghsiire khodeshee
  albate pesare ham taghsiir kare ha vali be nazare man bishtar taghsiire dokhtarast
  no

  پاسخ
 3. مهناز

  به نظر من این خیلی بده که برای رسیدن به خواسته اش از راه فریب و نیرنگ وارد شده بهتر بود اون آقا پسر بجای اینکه پیشنهاد ازدواج میداد برای رسیدن به خواسته اش واقعیت رو می گفت که هدف از این رابطه چیه این دور از انسانیته.

  پاسخ
 4. sahar 2555

  بنظرمن باید دختر گرگ باشه تو اینجور مواقع تا کسی ازش سواستفاده نکنه
  کاش دختره میتونست حاله پسره رو بگیره ولی چیزی دزست نمیشه؟؟!!!

  پاسخ
 5. دختر بارون

  اخه یکی نیست به اون دختره بگه مگه مرض داشتی خودتو دستی دستی تقدیم اون پسره ی نکبت کردی؟حالا اینا به کنار.اگه اون پسره واقعا قصد ازدواجی بود باید دختره خودش میفهمید که وقتی قبل ازدواج پسره همچین درخواستی میکنه معلومه میخواد چی از اب دربیاد.من که کلا با رابطه ی قبل از ازدواج مخالفم.حتی تو دوران عقد.چون با چشم خودم بدبختی یکی رو دیدم

  پاسخ

ثبت دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *