منوی بالایی تان را از منوهای وردپرس انتخاب نمایید
468*60
   

آگهی استخدام ، حیله زوج جنایتکار

روزنامه ایران در این باره نوشت:
عصر سه‌شنبه – هفتم دی – خانواده دختر جوانی به اداره آگاهی ورامین رفته و از ناپدید شدن مرموز او خبر دادند. آنها به کارآگاهان گفتند: «سوسن» ساعاتی قبل از خانه خارج شده و دیگر بازنگشته است. با طولانی شدن غیبتش به هر جا که احتمال می‌دادیم رفته باشد سر زدیم اما هیچ اثری نیافتیم!

پس از این شکایت تیمی از مأموران به تحقیق در این‌باره پرداخت و در نخستین گام دو فرضیه فرار از خانه یا قتل دختر جوان را مطرح کرد. وقتی در تحقیقات محلی مشخص شد «سوسن» دارای حسن شهرت بوده و هیچ انگیزه‌ای برای فرار از خانه نداشته احتمال فرار از خانه کمرنگ شد و فرضیه قتل قوتقوت گرفت.

از سوی دیگر اعضای تیم جنایی وقتی دریافتند روز حادثه «سوسن» از استخدام در یک کارگاه سخن گفته است، سرانجام مأموران کارگاه غیرفعال چرم‌سازی را در حاشیه ورامین یافتند. بلافاصله نیز زن جوانی را شناسایی کرده و تحت بازجویی قرار دادند. وی که منکر آشنایی و اطلاعی از سرنوشت «سوسن» بود ابتدا سکوت کرد.

اما در تحقیقات فنی تخصصی گفت: همزمان با پخش آگهی استخدام در شهر، من و شوهرم به فکر سرقت از مراجعان افتادیم. روز حادثه «سوسن» هم برای استخدام به کارگاه مخروبه آمده بود که شوهرم غلام او را با آبمیوه مسموم بیهوش کرد و بعد هم دختر جوان را کشت و جسدش را مثله کرد. انگیزه قتل هم فقط سرقت اموال و طلاهای مقتول و ترس از دستگیری بود.

پس از این اعترافات «غلام» نیز دستگیر شد

آگهی استخدام ، حیله زوج جنایتکار

آگهی استخدام ، حیله زوج جنایتکارآگهی استخدام ، حیله زوج جنایتکارآگهی استخدام ، حیله زوج جنایتکارآگهی استخدام ، حیله زوج جنایتکار

عضويت در توپ ترينها به مدت محدود رايگان ميباشد{بخش دانلود و مقالات براي اعضا در دسترس خواهد بود}

آگهی استخدام ، حیله زوج جنایتکار

آگهی استخدام ، حیله زوج جنایتکار

** آي دي ياهو ما را ادد كنيد —> id : tooptarinha

مطالب مرتبط:

3 دیدگاه

 1. arshya

  سلام من ميكم ايران يعنى ( ترانة و فيلم و سريال ) ولى من هيج از اين سايت نمى بينم

  جرا !!!!!!!!!!!!!!

  arshya tahrani

  عاشق ايران بخصوص تهران بزرك تو عيراق هستم

  پاسخ
 2. مهتاب

  خجالت آوره قتل یه آدم و محروم کردن اون از زندگی فقط به خاطریه چیز بی ارزش و بی قیمت مثل پول؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  پاسخ

ثبت دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *